Puerto Galera – nurkowanie na filipinach

Puerto Galera znajduje się w północnej części wyspy Mindoro. Warto wspomnieć, że wysp na filipinach jest przeszło siedem tysięcy. Puerto Galera to w wolnym tłumaczeniu zatoka galeonów i właśnie tam znajdują się ciekawe miejsce, w których warto będzie zejść pod wodę.

Obecnie jest to najpiękniejsza zatoka na całych filipinach, a zatem będzie się tam podobało i tym, którzy lubią nurkować i tym, którzy wolą pozostać na powierzchni. Jeśli lubimy rafę koralową to właśnie tutaj będziemy mogli ją podziwiać. Według badań 60% wszystkich gatunków ryb znajduje się właśnie tutaj, a zatem można będzie podziwiać to, co piękne. Filipiny to raj na ziemi dla osób, które lubią albo wręcz kochają nurkowanie.

Tam trzeba być, chociaż raz w swoim życz, dlatego zastanówmy się, kiedy znaleźć czas żeby się tam pojawić. Tym bardziej warto skorzystać z wyprawy, która jest zorganizowana i która jest bardzo dobrze zaplanowana. Wtedy skupiamy się nie na załatwianiu wszystkie spraw, ale na tym żebyśmy mogli nurkować. W tym celu tutaj przylecieliśmy i chcemy robić to tak często jak to tylko jest możliwe.

Nasza wyprawa na Filipiny
Będziemy tam aż dziesięć dni, czyli naprawdę bardzo długo, żeby można było poznać to wyjątkowe, super miejsce. W cenie mamy śniadania oraz pakiet nurkowań i to po cztery razy dziennie. Oczywiście mamy przewodnika na każdym nurkowaniu oraz obsługę opiekuna, który mówi po polsku. To wszystko dla naszego komfortu i bezpieczeństwa. Będziemy się tam czuć bardzo dobrze i będziemy chcieli tam wracać. Lecimy z Warszawy i wracamy do Warszawy, a zatem bardzo sprawnie będzie można się przedostać na Filipiny. Jest to bardzo dobra oferta, która powinna zainteresować bardzo wymagające osoby. Wyjazd organizowany będzie na początku listopada. Informacje o wyjeździe znajdziemy na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-na-filipinach/. Tutaj mamy zdjęcia i bardzo dokładny opis tego pięknego i niepowtarzalnego miejsca. Jeśli tam polecimy to się zakochamy w tym wyjątkowym miejscu.