Różne rodzaje szaf metalowych na dokumenty

Szafy na dokumenty nie mogą być zwykłymi szafami. Tak naprawdę ważne dokumenty powinny być szczególnie chronione przed dostaniem się w niepowołane ręce. Szafy na dokumenty niejawne to jeden z sztandarowych produktów prezentowanych przez firmę Gaudia.

Nie można wskazywać tylko i wyłącznie na jeden ich rodzaj. Oferta jest bowiem rozbudowana pod względem różnych typów, wielkości, rozmiarów czy też wewnętrznego wyposażenia.

To, na co zwrócić należy uwagę w odniesieniu do każdego produktu, to na pewno:
– wytrzymałość przekładająca się na możliwość użytkowania przez bardzo wiele lat,
– wysoka jakość zapewniająca dokumentom bezpieczeństwo,

Szafy są proponowane w różnych barwach. Tym samym można je dopasować do bardzo zróżnicowanych wnętrz.

Szafy na akta wzmocnione

Jak już wspomniano, możliwości wyboru szafy odpowiedniej dla siebie jest w tym miejscu bardzo duża. Między innymi można tu wskazać na szafy na akta wzmocnione. Wśród nich powodzeniem cieszą się chociażby sejfy biurowe Valberg. Inaczej mówiąc można je określić mianem wzmocnionych szaf biurowych. Owe szafy to w głównej mierze bardzo solidna blacha o grubości 1,2 mm. Jeśli chodzi o wymiary tych szaf, to idealnie nadają się do przechowywania segregatorów oraz zwykłego formatu dokumentów. W modelu SL 185/2 mamy również osobno zamykane skrzydła, chociaż w innych modelach tych szaf także mamy odrębnie zamykane komory.

Szafy aktowe metalowe Sam W

To specjalny rodzaj szaf aktowych, które w głównej mierze odznaczają się podwyższoną odpornością na działanie ognia. Tym samym bardzo ważne dokumenty w tychże szafach są bardzo bezpieczne. W wypełnieniu owych szaf znajdziemy niepalną watę mineralną. Warto także wspomnieć o sposobie zamykania tychże szaf. Mamy zastosowany tutaj baskwilowy system, który blokuje się certyfikowanym zamkiem typu A. Szafa jest malowana farbą strukturalną w różnych kolorach. Jeśli dany klient sobie tego życzy, w środku takiej szafy można umieścić dodatkowy schowek. W standardzie owej opcji nie ma.

Szafy metalowe aktowe Sam

Pozostała nam do zaprezentowania jeszcze jedna szafa metalowa aktowa. Mowa jest o modelu Sam. Jest ona przeznaczona do przechowywania różnych dokumentów jak również trzeba wskazać na inne ważne przedmioty. W tym modelu szafy aktowej mamy dodatkowe wewnętrzne schowki oraz możliwość umieszczenia, co 25 mm regulowanych półek. Dzięki tym szafom możemy mówić nie tylko o doskonałym zabezpieczeniu różnych ważnych dokumentów, ale także trzeba wskazać na estetyczne i nowoczesne urządzenie określonego pomieszczenia. Drzwi w owych szafach są wzmocnione dodatkowo i posiadają uchwyt z zamkiem zabezpieczającym. Zamki w owych szafach posiadają stosowne certyfikaty, dzięki którym można mieć pewność pełnego bezpieczeństwa.
Zarówno w odniesieniu do tychże szaf jak i wszelkiego rodzaju innych znajdujących się w ofercie firmy Gaudia, można mówić o bardzo wysokiej jakości. Na stronie internetowej https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-metalowe/szafy-na-dokumenty-niejawne-klasa-a mamy dostępne wszelkie szczegółowe informacje na temat każdego z modelu szafy przeznaczonej na dokumenty jawne czy też niejawne. Bezpieczeństwo przechowywanych w każdej firmie, w każdym urzędzie dokumentów jak i innych ważnych przedmiotów jest jednym z kluczowych elementów.

Nie można zaniedbać kwestii związanej z zabezpieczeniem tego, co jest najcenniejsze i co nie powinno dostać się w niepowołane ręce. Takimi szczególnymi dokumentami są tu akta osobowe, chronione szczególnie przez prawo.