Estetyka jest ważna

Wiele czynników wpływa na to jak postrzegamy świat i co jest dla nas istotne. Kiedy mają Państwo gwarancję najwyższej jakości produktów i stuprocentowe bezpieczeństwo, warto zwrócić uwagę na estetykę sprzedawanych przez nas produktów. Zarówno wózki dziecięce jak i akcesoria do wózków oraz pokoju maleństwa dobrze, jeśli dobierane są z najwyższą starannością.

Najlepsi designerzy

Nasz sklep z wózkami wozki-foteliki.pl oferuje wózki projektantów z Niemiec, Francji i Danii. Proponujemy prosty, skandynawski design, w naturalnych kolorach, jak i ekstrawaganckie różowe wózki w złote aniołki.

Wzornictwo z całego świata

Jeżeli lubią Państwo stonowane kolory i spokojne, klasyczne wzornictwo, to skandynawscy projektanci z norweskiej firmy Stokke albo brytyjska marka Mamas&Papas przypadnie Państwu do gustu.

Dla amatorów szalonych pomysłów i łączenia nieoczywistych wzorów i kolorów zdecydowanie najlepsza będzie propozycja niemieckiej firmy Cybex. Wózki, śpiwory i akcesoria mają zdecydowane, mocne i rzucające się w oczy kolory i wzory. Aniołki, usta i statki kosmiczne, jak się okazuje to nie tylko propozycja wzornictwa na rockowych koncertach, ale świetnie sprawdza się na wózkach i akcesoriach do wózków oraz fotelików samochodowych. Według niemieckich producentów wózki dziecięce nie muszą być jednorodne, pastelowe czy stonowane, a wręcz przeciwnie – mają cieszyć oko rodziców i przechodniów.

Bardzo dobrej jakości wózki skandynawskie, holenderskie i brytyjskie znajdą Państwo odwiedzając sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie lub odwiedzając naszą stronę internetową: wozki-foteliki.pl.

Praktycznie i pięknie

Skandynawia jednoznacznie kojarzy się z przedmiotami o bardzo umiarkowanej stylistyce, stonowanej kolorystyce i praktycznym zastosowaniu. Królowie praktyki to także Holendrzy. Wybierając wózki dziecięce ze sklepu stacjonarnego lub internetowego mają Państwo możliwość zakupu najwyższej jakości produktów marek z całej Europy. Te wózki i spacerówki sprawdziły się wielu krajach i przetestowało je setki tysięcy rodziców, dlatego cały czas każda z firm poprawia komfort korzystania z wózków i zmienia design, aby sprostać wymogom bardzo szybko zmieniającego się rynku.

Akcesoria – komplet doskonały

U nas znajdą Państwo wózki spacerowe, wózki głębokie, kompaktowe i 3w1. Do każdego wózka można dokupić pasujące akcesoria. Uchwyty na kubki, adaptery, moskitiery i pokrowce. Wiele tych produktów, bez względu na to przez jaką firmę jest produkowanych, pasuje do wózków większości producentów. Mogą więc Państwo dobrać idealny dla siebie komplet wielokolorowych akcesoriów lub pozostać w tonacjach i propozycjach różnych marek.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Stokke Flexi Bath