Obecnie wiele kobiet decyduje się na bezpieczne wypełniacze skóry

Jeśli szukasz sprawdzonego zabiegu odmładzającego, który oferuje wiele korzyści chirurgicznego liftingu twarzy bez długiego okresu rekonwalescencji i ryzyka wystąpienia powikłań, to wypełniacze skórne są dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Obecnie zastrzyki z kwasu hialuronowego czy botoksu cieszą się ogromną popularnością wśród klientek salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej, które oczekują szybkich rezultatów w poprawie swojego wyglądu.

Obecnie wiele kobiet decyduje się na bezpieczne wypełniacze skóry

W salonach kosmetycznych znajdziemy wiele zabiegów odmładzających

Zastrzyki z kwasu hialuronowego i botoksu to szybki i skuteczny zabieg, który w zależności od wielkości i stanu obszaru poddawanego kuracji, a także od liczby wykonywanych zastrzyków, zabiera od 15 do 60 minut. Efekty redukcji zmarszczek zastrzykami z kwasu hialuronowego trwają od dwóch miesięcy do nawet sześciu, i zależą od indywidualnych cech pacjenta. Jednak gdy odkryjesz subtelną różnicę, że redukcja zmarszczek może pozytywnie wpłynąć na twój wygląd i zaczniesz otrzymywać regularne zastrzyki, aby zachować swój wygląd, może się okazać, że zamiast wykonywać je co 3 miesiące, będziesz musiał uzupełniać je co 6 miesięcy sprawiając, że będziesz dobrze wyglądać przez dłuższy czas i obniżysz koszt całej procedury.

Większość pacjentów gabinetów kosmetycznych zauważa jędrność i gładkość skóry niemal natychmiast po zabiegu. Po około 3 dniach od zabiegu możesz spodziewać się zauważalnej różnicy, której rezultaty mogą utrzymywać się do ośmiu miesięcy w zależności od zastosowanego wypełniacza, sposobu pielęgnacji skóry i unikalnego procesu starzenia się organizmu. Wypełniacze ust z kwasem hialuronowym zapewnią naturalny i pełny wygląd warg, który utrzymuje się przez 6 do 12 miesięcy.

Wizytę w salonie kosmetycznym możesz umówić na stronie bio-clinic.pl. Większość pacjentów dobrze toleruje zastrzyki z kwasu hialuronowego przy minimalnych skutkach ubocznych, ponieważ jest to substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Nie jest też wymagany żaden przestój na rekonwalescencję, od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych zajęć. Większość pacjentów zauważa natychmiastową poprawę, a obrzęk lub zaczerwienienie w okolicy zabiegu ustępuje bardzo szybko.