Pokrycia dachowe – Szczecin

Firma Alpindach od wielu lat z powodzeniem montuje nowe dachy w Szczecinie i okolicach, zarówno na nieruchomościach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Każda z naszych usług jest wykonywana profesjonalnie, terminowo, w rozsądnej cenie i przy wykorzystaniu najlepszych surowców. Dokładamy wszelkich starań, aby naprawiać, a nie wymieniać dowolną część dachu lub orynnowania, jeśli jednak sytuacja tego wymaga, jesteśmy w stanie przeprowadzić całkowitą wymianę. Przed przystąpieniem do pracy, najpierw szukamy najbardziej ekonomicznego rozwiązania, aby zaoszczędzić pieniądze naszych Klientów. Nigdy nie zalecamy produktów ani usług, które nie są potrzebne lub są nieodpowiednie dla twojego dachu/orynnowania. Kompleksowe prace Alpindach sprawiają, że firma cieszy się uznaniem Klientów nie tylko w Szczecinie, ale i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Usługi dekarskie w Szczecinie i okolicach

W pełni przeszkoleni i wykwalifikowani pracownicy Alpindach są gotowi do realizacji wszystkich twoich potrzeb w zakresie pokryć dachowych. Nie ważne, czy twój dach wymaga drobnej naprawy czy istnieje konieczność wymiany całego dachu – żaden projekt nie jest dla nas za mały czy za duży. Nasza oferta obejmuje naprawę i wzmocnienie więźby, instalację obróbek blacharskich, wymianę łat i kontrłat i uszkodzonych elementów dachu oraz wykonanie paroizolacji, docieplenia i założenie membrany paroprzepuszczalnej. Wykonujemy profesjonalne krycie dachówką cementową lub ceramiczną, blachodachówką, blachą na rąbek, gontem bitumicznym lub papą termozgrzewalną.

Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje też montaż akcesoriów dachowych, takich jak: stopnie kominiarskie, płotki śniegowe, ławy kominiarskie, wentylacje, itp. Co więcej, zajmujemy się również czyszczeniem i impregnacją dachów w Szczecinie i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Do pielęgnacji dachów używamy wysokiej klasy preparatów silikonowych gwarantujących trwałość bez względu na warunki atmosferyczne.

Rynny – zachodniopomorskie

Fachowcy z Alpindach oferują też pomoc przy naprawie, wymianie lub instalacji rynien z blachy ocynkowanej, cynkowej lub miedzianej, rynien PCV i powlekanych oraz rur spustowych. Prace dekarskie przeprowadzamy na terenie Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego, a za sprawą własnego transportu, jesteśmy w stanie zaoferować też pomoc przy zakupie materiałów i przewiezieniu ich na miejsce prac.

Jeśli potrzebujesz fachowej porady lub szukasz profesjonalnej firmy do krycia dachu i innych prac dekarskich, już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Klienci decydujący się na usługi firmy Alpindach mogą liczyć nie tylko na profesjonalne krycie dachów i cały wachlarz usług dekarskich, ale też na doradztwo, bezpłatne pomiary i przygotowanie wyceny przed przystąpieniem do pracy. Korzystając z usług firmy Alpindach zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz nie będziesz musiał martwić się o swój dach przez wiele lat. Szukasz firmy oferującej pokrycia dachowe Szczecin? Zapraszamy do kontaktu!