Cyberpunk 2077

Kolejna duża gra RPG od dewelopera Wiedźmina 3, CD Projekt Red, jest już prawie gotowa, jednak ostatnie opóźnienie przesunęło premię na grudzień.

Decyzja CDPR oznacza trzecie opóźnienie Cyberpunk 2077. Pierwotnie miał się ukazać w kwietniu, został przesunięty na wrzesień, a następnie na wcześniej zaplanowaną datę premiery 19 listopada. Twórcy gry zapewniają że czas jest potrzebny na odpowiednie dopracowanie gry, aby oddać użytkownikowi w pełni sprawny produkt. W grudniu swoją premię mają także nowe konsole do gier. Wielu graczy oczekuję że pod choinką znajdą grę razem z nową konsolą. Podobnie jak przygody Geralta, Cyberpunk 2077 będzie zawierał gigantyczny otwarty świat pełen misji fabularnych i zadań pobocznych, które dostarczą godziny wspaniałych rozrywek. Cyberpunk 2077

W przeciwieństwie do Wiedźmina, Cyberpunk 2077 oczywiście rozgrywa się w futurystycznym świecie w Night City.

W Cyberpunk 2077 możesz jeździć po Night City i poza nim, badać budynki jeździć i strzelać. Studio stworzyło główną historię z udziałem Keanu Reevesa co było dużą sensacją w świecie gier komputerowych. Cyberpunk 2077 to gra z gatunku RPG science fiction z otwartym światem od twórców Wiedźmina 3. Gra będzie charakteryzowała się bardzo dużym światem, w którym o dyspozycji będziemy mieli bardzo dużą ilość misji do wykonania. Z pewnością zapewni to graczom wiele godzin rozgrywek online. Tego rodzaju gry cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością, przykładem może być GTA V, która bije rekordy pod względem sprzedanych kopii i ilości graczy. Przewiduje się że gra Cyberpunk 2077 będzie jeszcze bardziej popularną grą, jest bez wątpienia najbardziej oczekiwaną pozycją w tym roku. Gra dostępna jest już w przedsprzedaży w różnych sklepach, większość osób wybiera grę w wersji cyfrowej, z pewnością w przyszłości będziemy moglli liczyć na różnego rodzaju dodatki. Miliony graczy na całym świecie oczekuje gry, z pewnością w dniu premiery wielu graczy spotka się w wirtualnym mieście Night City.