Fotelik samochodowy dla dziecka

Dzieci w Polsce muszą być przewożone w fotelikach, dlatego my rodzice musimy zrobić wszystko żeby im zapewnić bezpieczeństwo.

Fotelik to nie zło tylko dobro, które w razie wypadku czy ostrego hamowania zatrzyma nasze dziecko na fotelu. Często rodzice o tym zapominają wybierając słabej, jakości fotelik, które nie spełniają żadnych norm i nie posiadają żadnych certyfikatów. My musimy sprawdzać jak taki fotelik wypada w testach zderzeniowych i czy dziecko w nim naprawdę jest bezpieczne. Jeśli wszystko się zgadza i jeszcze ten fotelik pod względem wielkości pasuje nam do samochodu to trzeba będzie się takim modelem zainteresować. Do wyboru mamy foteliki, które przeznaczone są dla grupy 0-13 kg, ale można również kupić sobie fotelik 9-25 kg. Wybór modeli jest naprawdę bardzo duży, dlatego dopasowujemy fotelik do wzrostu jak i do wagi naszego dziecka. W sprzedaży można znaleźć również takie foteliki, które rosną razem z dzieckiem, czyli są podnoszone do góry, jeśli dziecko jest coraz wyższe. Pamiętajmy również o tym, że trzeba będzie taki fotelik we właściwy sposób montować. Najlepszy i najbardziej funkcjonalny jest isofix, ale takie coś trzeba mieć na wyposażeniu w samochodzie. Na pewno warto to przed zakupem sprawdzić.

Wybieramy fotelik samochodowy dla dziecka

Mamy bardzo duży wybór fotelików i dlatego nie zawsze wiemy, na jakiego producenta postawić. Jeśli właśnie teraz przeglądamy oferty to na pewno rzuciły nam się w oczy dziecięce foteliki avionaut, które mają naprawdę bardzo dobre parametry. To są fotelik, które nie są tanie, ale z drugiej strony oferują bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie. Wyglądają niesamowicie i są wygodne dla dziecka. To powinno nas zachęcić do wybrania właśnie jednej z tych super ofert dla swojego dziecka. Taką ofertę będzie można zobaczyć na stronie pod linkiem dziecięce foteliki avionaut. Zapoznajmy się z nią, a na pewno wybierzemy fotelik samochody dopasowany do naszego dziecka. My i nasze dziecko będziemy bardzo zadowoleni z dokonanych teraz zakupów.