Jakie funkcje mogą pełnić pawilony?

Firmy, które poszukują pawilonów mieszkalnych dla pracowników, mogą obecnie wybrać różne modele, określić długość oraz szerokość pawilonu, wyposażyć go w niezbędne media, łazienkę oraz kuchnie.

Dodatkowo pawilony umożliwiają podłączenie wodno-kanalizacyjne, ogrzewanie. Dodatkowe ocieplenie ze styropianu umożliwia wykorzystanie pawilonu przez cały rok. Firmy, które produkują pawilony, mogą dostarczyć je na miejsce, złożyć, dzięki temu będziemy mieli do dyspozycji gotowy pawilon, w którym mogą zamieszkać nasi pracownicy.

Jakie funkcje mogą pełnić pawilony?

Kontenery mieszkalne dla pracowników

Są to budynki, które nie wymagają pozwolenia na budowę, możemy zatem łatwo ustawić je w dowolnym miejscu. Oczywiście powinna być to powierzchnia utwardzona, lub też możemy wykorzystać przykładowo pustaki w celu ustawienia i odpowiedniego wypoziomowania pawilonu na na miejscu. Dużą zaletą jest możliwość łatwego transportu, pawilony możemy przewozić w inne miejsce, gdzie będą prowadzone prace. Pawilony wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie nie możemy zapewnić pracownikom hotelu, jest to z pewnością rozwiązanie bardzo praktyczne, dodatkowo pracownicy nie tracą czasu na dojazd.

Pawilony mogą pełnić także funkcję budynków gospodarczych, sprawdzą się zatem nie tylko na placu budowy, ale także przykładowo na działce, gdzie będziemy mogli przechowywać narzędzia ogrodnicze. Są to obiekty bezpieczne, możemy zastosować wytrzymałe drzwi wraz z zamkiem, okna w różnej wielkości. Zatem mogą one pełnić bardzo wiele różnych funkcji. Będą to nie tylko budynki mieszkalne, ale także przykładowo przenośny garaż dla samochodów czy też urządzeń na placu budowy. Doskonale sprawdzą się także jako budynki administracyjne, stróżówki, pawilony socjalne czy też biurowo-handlowe. Ich wykorzystanie jest praktycznie nieograniczone, możliwość wybrania różnej wielkości, różnych opcji wyposażenia z pewnością jest dużą zaletą budynku tego typu.

Produkowane obecnie nowoczesne kontenery mieszkalne, które posiadają dostęp do mediów, instalacji elektrycznych oraz wodno-kanalizacyjnych, z pewnością zapewniają komfort pracownikom. Dzięki czemu możemy zrezygnować z wynajmu pokoi w hotelach czy też pensjonatach w pobliżu wykonywanych prac. Są to rozwiązania mobilne, łatwe w instalacji, dzięki czemu sprawdzają się w różnych warunkach.