Indasa w Polsce, czyli jakość dostępna na wyciągnięcie ręki

Indasa, założona w 1979 roku, jest jedną z najlepszych firm specjalizujących się w materiałach ściernych oraz polerskich, a dzięki obecności w naszym pięknym kraju możemy korzystać z jej dobrodziejstw.

Renoma, którą zyskałą przez wiele lat działalności, nie jest w żadnym wypadku przesadzona: Indasa jest producentem wiodących wyrobów, charakteryzujących się optymalną jakością i ceną. Jej rozwiązania determinują obowiązujące normy techniczne i kosztowe. Jest to marka, którą podziwiamy, więc włączyliśmy ją w naszą działalność – Indasa stała się naszym ważnym partnerem. Grupa Urban niezmiennie afirmuje produkty wytworzone przez Indasę, sprzedajemy między innnymi szlifierki elektryczne, szlifierki obrotowe, gąbki polerskie, taśmy maskujące, krążki i gąbki ścierne, a także odkurzacze mobilne. Każdy z tych produktów cechuje się wyjątkowością i trwałością. Grupa Urban chętnie udzieli Państwu merytorycznej porady w kwestii wyboru dopasowanego do Państwa potrzeb wyrobu.

Indasa w Polsce, czyli jakość dostępna na wyciągnięcie ręki

Dlaczego jesteśmy najlepszym dystrybutorem firmy Indasa w Polsce?

Darzymy ogromny szacunkiem każdego z naszych klientów, co przejawia się w pełnej profesjonalności świadczonej usługi. Nasza firma, powstała w 2014 roku, cechuje się kompetencją, wytrwale budujemy relacje z producentami i klientami. Partnerstwo z Indasą jest tego przykładem. dzięki niemu mamy przyjemność posiadać w swoim katalogu sprzedażowym godny polecenia produkt.

Na naszej stronie internetowej zobaczą Państwo wszystkie produktu firmy Indasa, jakie proponujemy. Gwarantujemy szeroki wybór, szybką dostawę (korzystamy z własnego transportu lub z usługi kuriera). Każdy wyrób jest drobiazgowo opisany i sfotografowany. Nie ma żadnych wątpliwości, że indasa polska to materiały o wysokiej jakości. Czekamy na Państwa odzew – można się z nami skontaktować za pomocą e-maila lub telefonu.