Wskazówki, sztuczki i porady dotyczące telefonów komórkowych, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości urządzenia

Czy znasz kogoś, kto nie ma telefonu komórkowego? Są szanse, że bardzo niewielu ludzi nie posiada tej wspaniałej technologii.

Telefony komórkowe są tak popularne, ponieważ mogą tak wiele. Jeśli szukasz wskazówek dotyczących korzystania z telefonu komórkowego, czytaj dalej.Nie trzymaj telefonu włączonego przez dłuższy czas, gdy sygnały są słabe. To na ogół zabije baterię, pozostawiając brak soku, gdy jest to najbardziej potrzebne. Staraj się odbierać połączenia telefoniczne w miejscach, w których sygnał jest bardzo silny, aby oszczędzać baterię.Czasami warto podpisać długoterminową umowę, aby otrzymać telefon, który chcesz. Niektórzy dostawcy oferują najlepsze ceny, jeśli chcesz zarejestrować się w ich usłudze na rok lub dwa. Tylko upewnij się, że jesteś gotów zobowiązać się do umowy, ponieważ wcześniejsze zakończenie okresu może słono kosztować kary.Jeśli korzystasz z sygnału LTE lub 4G, obejrzyj wykorzystanie wideo. Prawdopodobnie masz miesięczny limit danych. Film może wykorzystać Twój limit i możesz zostać za to obciążony. Jeśli stwierdzisz, że często przekraczasz swoje limity, warto przyjrzeć się innym planom.Uważaj na obszary o słabym zasięgu telefonu komórkowego. Zły sygnał jest nie tylko denerwujący, ale także obciąża baterię. Nawet jeśli nie używasz telefonu komórkowego, włączenie go w miejscu o słabym zasięgu może całkowicie wyczerpać baterię.Należy pamiętać, że smartfony z czasem zmniejszają swoją wydajność. Pobieranie aktualizacji jest bardzo ważne. Ale nowe telefony mają dostęp do potężniejszych aktualizacji niż stare. W ciągu zaledwie kilku lat aktualizacje mogą w końcu okazać się zbyt duże dla starych telefonów.Prawdopodobnie często korzystasz z telefonu komórkowego. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Od czasu do czasu wyłączaj telefon.

Każdy smartfon jest jak mały komputer. Ponowne ich uruchomienie pomaga zachować wolną pamięć, a urządzenie działa jak najlepiej. Prawdopodobnie zauważysz poprawę wydajności, wyłączając telefon kilka razy w tygodniu.Nie korzystaj z Wi-Fi w telefonie komórkowym, jeśli znajdujesz się w miejscu, które ma dostęp do komputera. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że jest to łatwy sposób na zarobienie nadmiernych rachunków. Powinieneś zalogować się do komputera i zapisać wykorzystanie danych na czas, w którym naprawdę tego potrzebujesz.Wykorzystaj funkcję głosu na tekst w telefonie, aby zaoszczędzić czas i być bezpiecznym na drodze. Umożliwi to natychmiastową konwersję wypowiadanych słów na wiadomość tekstową. Jeśli nie masz tej funkcji na swoim smartfonie, możesz dodać oprogramowanie, takie jak ReQall, które ją wykorzysta.Jeśli chcesz ulepszyć swój telefon komórkowy i powiedziano Ci, że musisz zapłacić dużą opłatę, powinieneś spróbować negocjować. Firmy nie chcą tracić wartościowych klientów, więc mogą chcieć z tego zrezygnować. Nawet jeśli powiedzą nie, nie zaszkodzi zapytać.Nie pozwól, aby bateria telefonu rozładowała się przed jej ponownym naładowaniem. Te baterie chcą być często ładowane. Nie utrzymują ładunków tak długo, jeśli bateria jest stale słaba przed naładowaniem. Staraj się pamiętać o wcześniejszym ładowaniu.Telefony komórkowe to trend, który będzie obecny od dłuższego czasu. Są przydatne z wielu różnych powodów i prawie każdy je kocha. Niektórzy ludzie są nawet uzależnieni. Skorzystaj ze wskazówek, których się tutaj nauczyłeś, a dowiesz się jeszcze więcej o swoim telefonie i jak najlepiej go wykorzystać.