Baseball jest świetny do nauki, jeśli chcesz się do niego dostać

Nie ma nic lepszego niż trzask kija lub uderzenie piłki w skórzaną rękawiczkę, aby naprawdę rozpalić fana baseballu.

Niestety nie każdy dysponuje informacjami niezbędnymi do pełnego wykorzystania własnego potencjału jako gracza. Poniższy artykuł ma rozwiązać ten problem.Przetestuj kilka ciężarów nietoperzy, aby znaleźć ten, który jest dla Ciebie odpowiedni. Jeśli kij jest ciężki, zwolnisz swój zamach, ale zyskasz trochę mocy. Jednak za wolno i możesz nigdy nie nadrobić zaległości. Musisz zachować odpowiednią równowagę, zwłaszcza jeśli masz na kopcu miotacz ognia.Za każdym razem, gdy uderzysz piłkę na uczciwym terenie, biegnij pełną parą. Nawet jeśli wydaje się to łatwe, musisz dać z siebie wszystko. Może się zdarzyć, że drużyna przeciwna źle zagra piłkę lub może to wymagać trudnego odbicia, które da ci wystarczająco dużo czasu na dotarcie do bazy.Jeśli lubisz kraść bazy, poćwicz zdejmowanie tropów z baz. Wyprowadzanie tropów oznacza, że ​​musisz znać nie tylko własną prędkość, ale także prędkość ruchu miotacza, prędkość jego wyprowadzania na talerz oraz prędkość i celność ramienia łapacza. Jest wiele rzeczy do rozważenia, które wpłyną na to, ile prowadzisz.W przypadku dzieci w baseballu, upewnij się, że ich ręce są prawidłowo ułożone do uderzenia. Górna ręka kija musi znajdować się na tej samej wysokości co jego tylne ramię, około 3 do 6 cali od tego tylnego ramienia. Ich tylny łokieć musi mieć około 45 stopni. Przedni łokieć musi być niższy i mniej więcej równy z tylnym łokciem.Buduj dobre relacje ze swoim trenerem. Kiedy grasz w baseball, najważniejszą postacią w Twoim życiu jest Twój trener. Poznaj go i zwróć uwagę na rady, które ci daje. Zadawaj pytania i bądź gotów spróbować wszystkiego po swojemu, a będziesz w tym lepszym graczem.Jako trener baseballu jesteś odpowiedzialny za kilka rzeczy w dniu meczu. Pamiętaj, aby przynieść do gry wszystko, czego potrzebujesz. Wśród przedmiotów, które powinieneś mieć pod ręką, znajdują się nakolanniki, arkusz rotacji podmian, ołówek i książeczka wyników, telefon komórkowy i dobrze zaopatrzona apteczka pierwszej pomocy na wypadek sytuacji awaryjnej. Baseball jest świetny do nauki, jeśli chcesz się do niego dostać

Miej również pod ręką listę członków swojej drużyny, zawierającą kolejność odbijania i pozycje, na których będą grać członkowie twojej drużyny.Podczas odbijania nie bój się robić kilku rzutów, szczególnie przeciwko mniej znanemu miotaczowi.

Te rzuty dadzą ci wyobrażenie o szybkości miotaczy i akcji piłki na płytę. Dodatkowo dodatkowe rzuty pomogą zużyć miotacza w trakcie gry. Zmęczony dzban popełnia więcej błędów.Dowiedz się, jak prawidłowo chwycić nietoperza. Jeśli jesteś praworęczny, twoja lewa ręka musi znajdować się na dole, a prawa na górze. Nietoperze powinny znajdować się około 6 cali od twojej klatki piersiowej. Trzymaj kij w górze zamiast na ramionach. Rozłóż nogi na szerokość barków. Nie stój prosto. Stań z lekko ugiętymi kolanami, aby uniknąć uczucia sztywności.Nie pozwól, by dopadła Cię zła passa. Serie przegranych zdarzają się w każdym sporcie, ale w baseballu szczęście może odgrywać bardzo ważną rolę każdego dnia. Seria przegranych może się przedłużyć w wielu grach. Nigdy nie pozwól, by cię to zdołowało. Podchodź do każdej gry z poczuciem pewności siebie, a wkrótce pokonasz ten kryzys.W ciepłe, słoneczne letnie dni żadna aktywność nie wydaje się tak idealna jak gra w baseball. Każdy gracz chce poprawić swoje umiejętności i na szczęście są na to sposoby. W razie potrzeby wróć do powyższych informacji, aby stać się naprawdę imponującym dodatkiem do zespołu.