Darmowy terminal na karty płatnicze

Posiadanie w swoim sklepie albo firmie usługowej terminala płatniczego to bardzo, ale to bardzo dobre rozwiązanie. Na pewno na tym wiele będzie można zyskać, bo przecież klienci często szukają możliwość płatności kartą, a zatem my musimy im taką ofertę przedstawić.

W ten sposób otrzymają to, czego szukali, a my zaczniemy generować o wiele większe obroty. Dzisiaj jest możliwość wybrania za darmo terminala płatniczego. Na pewno wiele osób słyszało, że jest program Polska Bezgotówkowa? Każdy, kto ma swoją firmę może uczestniczyć w tym programie. Wystarczy, że nasz roczny obrót nie będzie większy jak sto tysięcy złotych, a można przystąpić do programu. Przez okrągły rok nie płacimy żadnych, ale to żadnych kosztów. Można na tym wiele zyskać, bo skoro nie ma abonamentu, nie ma prowizji to macamy z tego tylko i wyłącznie czysty zysk, na którym tak bardzo nam zależy. Wiele firm się przekonało, że warto inwestować w terminal płatniczy, bo nagle okazuje się, że więcej osób ich odwiedza i zostawia swoje pieniądze. Im wyższe są kwoty do płacenia tym mniej osób ma przy sobie gotówkę, a wypłacanie w bankomacie w większości przypadków wiążę się z dodatkową prowizją. To, dlatego terminal płatniczy nie ma sobie równych.


Co później się dzieje?

Zakładamy, że mamy rok taki terminal i co dalej? Firma, u której mieliśmy przez rok terminal daje nam urządzenie za darmo, co oznacza, że abonamentu płacić nie będziemy. Oczywiście trzeba urządzenie serwisować i naprawiać, ale to już jest w ogóle coś innego i tego uniknąć się nie da. Pozostają jeszcze po wizję od sprzedaży, co oznacza, że teraz za transakcje kartą my zapłacimy dodatkowe 0,69% do 0,79%. Przy stu złotych nie ma tutaj prowizji nawet w kwocie jednego złotego, czyli koszty są bardzo małe. Trzeba po prostu wybrać terminal płatniczy bez abonamentu i cieszyć się tym, że możemy zdobywać nowych klientów. pieniądze będą z tego naprawdę o wiele większe niż do tej pory, dlatego trzeba się zastanowić nad tym gdzie i kto może nam zaoferować taki terminal płatniczy, jaki spełnia nasze wymagania i oczekiwania.