Pożyczka bez zdolności kredytowej

Czy można pozyskać określoną ilość środków finansowych nie mając odpowiedniej wysokości zdolności kredytowej?

We współpracy z bankiem na pewno nie jest to możliwe. Nieco inaczej jednakże sytuacja wygląda w odniesieniu do prób uzyskania pożyczki w jednym z wielu funkcjonujących na naszym rynku parabanków. W tym względzie bowiem mamy do czynienia bardzo często z brakiem sprawdzania rejestru BIK, z brakiem jakichkolwiek zaświadczeń. To powoduje, że pożyczka jest udzielana na oświadczenie, bez sprawdzania klienta. Mowa jest oczywiście o pożyczce na niższą kwotę do kilku tysięcy, względnie kilkunastu tysięcy złotych. W Polsce mamy do czynienia z dosyć sporą ilością podmiotów udzielających szybkich pożyczek bez zaświadczeń, a tym samym możemy powiedzieć również, że bez zdolności kredytowej. Powiemy na pewno, że tylko część owych podmiotów godna jest polecenia i tylko część z nich oferuje coś, co jest warte zainteresowania, co jest korzystne lub względnie korzystne dla klienta.

Zanim podejmie się decyzję o zaciągnięciu pożyczki, należy więc zapoznać się z całościową ofertą, należy poznać propozycję pożyczki wielu lub nawet wszystkich firm pożyczkowych.

Jest to możliwe jeżeli zajrzymy do różnych rankingów owych firm. Z takimi rankingami stykamy się w różnych opracowaniach, na stronach internetowych. Jednym z miejsc, które możemy tutaj każdemu polecić, jest strona internetowa znajdująca się pod adresem pożyczka bez zdolności kredytowej, gdzie też mamy wyszczególnione wszystkie firmy udzielające pożyczek bez zaświadczeń, bez zdolności kredytowej, bez BIK. Mamy tam dokładnie opisane warunki dla wszelkich pożyczek, mamy podane terminy spłat, wysokości pożyczek oraz ich formę. W niektórych przypadkach pożyczki mogą być darmowe, mogą być możliwe do pozyskania przez internet lub też przez telefon. Tym samym znajomość wszystkich warunków jest tutaj bardzo ważna, aby decyzja o skorzystaniu z oferty pożyczki była w pełni świadoma.