Jaki lakier do paznokci wybrać, hybrydowy czy tradycyjny?

Staranny manicure to dziś niemal obowiązek w życiu zawodowym.

Wiele kobiet chce mieć zadbane dłonie i malować paznokcie również dla własnej przyjemności. Sposobów na zdobienie paznokci jest bardzo wiele, a kobiety sięgają obecnie najczęściej po lakiery klasyczne lub hybrydowe. Są to dwa najpopularniejsze rozwiązania jeśli chodzi o manicure, ale mają wiele różnic, które warto poznać.

Jaki lakier do paznokci wybrać, hybrydowy czy tradycyjny?

Dlaczego warto zdecydować się na manicure hybrydowy?

Wielbicieli manicure hybrydowego trudno przekonać do powrotu do klasycznego lakieru, a kobiety przyzwyczajone do tradycyjnych lakierów mogą nie chcieć wypróbować lakierów hybrydowych. Warto jednak przy wyborze lakieru dla siebie kierować się na obiektywnych kryteriach, takich jak dostępności w sprzedaży, sposób aplikacji i zmywania, czas schnięcia, trwałość i cena obu rozwiązań. Klasyczny lakier do paznokci łatwo się nakłada i zmywa w domu. Jego aplikacja czy zmywanie nie wymaga dodatkowego sprzętu poza zmywaczem do paznokci i kilkoma wacikami. Zajmie to tylko kilka minut tym bardziej, że na rynku są już lakiery, które zapewniają doskonałe krycie już po pierwszym pociągnięciu pędzelka. To ważny argument dla kobiet, które szybko nudzą się wyglądem paznokci i chcą często zmieniać manicure. Plusem jest również duża baza kolorystyczna we wszystkich najbardziej poszukiwanych i modnych odcieniach. Nie ma też problemu z dostępnością, bo klasyczne lakiery są dostępne w każdej drogerii.

Niestety trwałość klasycznych lakierów i dość długi czas schnięcia pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy umyć naczynia, a końcówki lakieru szybko zaczną odpryskiwać. Odpowiedzią na te problemy było pojawienie się na rynku lakierów hybrydowych, które zachowują swój doskonały wygląd przez minimum dwa tygodnie. Lakier hybrydowy jest chętnie wybierany podczas wakacji, na wyjazdy, specjalne okazje, kiedy chcemy dobrze wyglądać i nie martwić się o poprawki. Lakier hybrydowy do manicure to wspaniała alternatywa dla tradycyjnego manicure i ma mnóstwo zalet.

Lakiery hybrydowe, które możesz zakupić na stronie https://follynail.com/lakiery-hybrydowe-c-148.html, to rodzaj manicure, który utwardza się w lampach UV lub LED, dzięki czemu staje się on trwalszy i pozostaje idealny do trzech tygodni, odporny na odpryskiwanie i blaknięcie, utwardza również paznokcie.