Małemu dziecku można kupić wiele fajnych prezentów

Kiedy dzieci dorastają, trudno sobie wyobrazić, jakie kiedyś były małe.

Podaruj rodzicom pamiątkowy prezent w postaci zestawu do wykonania odcisku dłoni i stóp noworodka. Po odlaniu ich odbitek w glinie można je przymocować do ramki i powiesić na ścianie w pokoju dziecięcym, aby stanowiły wspaniałą pamiątkę dla całej rodziny. Małe dzieci bardzo lubią być kołysane i bujane, ale aby nieco odciążyć rodziców w tym obowiązku, można im sprezentować automatyczną huśtawkę z bujakiem, w której można położyć malucha i mieć nieco czasu dla siebie. Taki bujak ma zazwyczaj kilka zawieszonych zabawek oraz efekty dźwiękowe oraz świetlne, aby zainteresować i uspokoić nawet marudzące dziecko, które nie chce spać. Przedni panel kontrolny pozwoli zdejmowanemu siedzisku poruszać się w przód i w tył oraz na boki, jednocześnie naśladując kilka różnych ruchów, w tym podskakiwanie, bujanie, kołysanie się i ósemkę. Maluchy, a w szczególności noworodki, lubią być również otulone, a zapewniają to przytulne kocyki, śpiwory i owijacze. Przydają się one również podczas spacerów, aby dziecku było cieplej i przytulniej w wózku. Małemu dziecku można kupić wiele fajnych prezentów

Prezentem dla noworodka może być również mały kocyk przytulanka, który ma doszytą maskotkę, którą maluch może chwytać w rączki i przytulać.

Może mieć ona wszyte elementy sensoryczne, takie jak lusterka, folie szeleszczące, guziki czy lusterka. Dodatkowo możemy zamówić taki upominek spersonalizowany z wyszytym imieniem dziecka. Z pewnością będzie to wspaniały pierwszy towarzysz do spania, co czyni go wspaniałą pamiątką. Ciepłe i miękkie buciki z polaru lub pluszu to również idealne prezenty dla niemowlaka. Są one idealne do założenia w chłodniejsze dni lub na spacery, nawet jeśli maluch jeszcze nie chodzi. Takie botki, które można prać w pralce i są delikatne dla dziecięcej skóry, są dostępne w szerokiej gamie kolorów, można je zatem dopasować do stroju czy płci dziecka. Zabawki sensoryczne, jak książeczki, miękkie kostki czy piłki, które można ściskać, chwytać, obracać i oglądać, są również odpowiednie dla noworodków i maluchów.